Degerliyorum

Gayrimenkul Pazar Araştırması

KB Danışmanlık Departmanı verdiği pazar araştırma hizmetleri ile gayrimenkul yatırımlarının karlı ve sağlıklı olmasını sağlamaktadır. 1994 senesinden itibaren başlattığı bilgisayar kontrollü veri tabanı projesiyle tüm Türkiye'de yaklaşık 92.000 adet mülkü örneklemiş bulunmaktadır. Bu veri tabanı tüm pazar araştırmalarımız için bulunmaz bir masa başı kaynağı olarak kullanılmaktadır.

Dünya'nın ve Türkiye'nin neresinde olursa olsun proje kararını vermeden önce piyasa verilerini öğrenmek, en karlı ve en sağlıklı yatırım kararının verilmesinde birincil unsurdur.

Buna ilaveten, özellikli bölgelerde yapılan piyasa araştırması sonrasında yatırımcı firmaya en uygun yaklaşımı önermek ve yatırımcıya, ne zaman, nerede en uygun yatırımı yapacağını bildirmek Kuzeybatı'nın görevlerindendir.

Karlı ve sürdürülebilir proje kararları almak için pazar bilgisine sahip olmak önemlidir. Eğer bir gayrimenkul projesine yatırım yapmak istiyorsanız, pazar hakkında daha fazla bilgi almak için Kuzeybatı Danışmanlık Departmanı’ndan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu hizmet ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

<< Geri